Dodání a vrácení zboží

1. Objednávka

Zboží lze objednat na internetových stránkách www.vipitalianfashion.com. Objednání je ve všech případech pro objednatele závazné. VIP Italian Fashion nezaručuje, že objednané zboží je v okamžiku objednání dostupné. V případě nedostupnosti zboží z objednávky nelze zajistit náhradu jiným zbožím. Každý objednatel má právo být o průběhu vyřízení objednávky informován emailem. Informace o průběhu objednávky lze získat také na emailu info@vipitalianfashion.com.

2. Dodání

Zboží dostupné na skladě je odesláno obvykle do 2 pracovních dnů po obdržení platby. Zboží, které není dostupné na skladě bude odesláno maximálně do 14 pracovních dnů od objednávky. Cena za doručení  obsahuje  poplatek za poštovné a balné. Cena balného je fixní, zatímco cena poštovného se mění dle váhy zásilky a řídí se dle tarifu České pošty a DPD. Při využití doručení Českou poštou bude zásilka od 0,5 kg doručena jako Balík do ruky (doručení do dvou dnů od odeslání, informace o doručení prostřednictvím sms) a zásilka do 0,5 kg bude doručena jako doporučený balíček. Všechny zásilky jsou pojištěny. Při zakoupení více produktů Vám doporučujeme provést objednávku  v jednom nákupu, tím ušetříte na ceně poštovného.   

Nemůžeme propojit dvě samostatné objednávky, které byly provedeny zvlášť. Na každou objednávku budou v tomto případě aplikovány náklady na poštovné a balné jako na dvě samostatné zásilky.

Objednané zboží bude VIP Italian Fashion zasláno prostřednictvím České pošty či DPD na uvedené jméno a adresu objednatele v rámci České republiky. Zboží do zahraničí dodáváme pouze do Slovenské republiky. Zásilka bude obsahovat objednané zboží a prodejní doklad.

Objednatel souhlasí s využitím uvedených osobních údajů pro potřeby kontaktu a doručení zvoleným dopravcem.

3. Cena a platební podmínky

Cena za doručení jedné objednávky je závislá na počtu objednaných kusů (jejich váze) a řídí se platným ceníkem České pošty a DPD. 

Platbu za objednané zboží je možné provést následujícími způsoby:

Pro zásilky v rámci České republiky:

a) Paypal a prostřednictvím kreditní karty na Paypal -  systém Paypal nabízí možnost uhrazení kupní ceny zboží kreditní kartou (Visa, Mastercard, American Express, Diners). Pro platbu kreditní kartou na Paypal kupující může a nemusí být v systému Paypal zaregistrován.

b) dobírkou při dodání zboží – kupní cena bude uhrazena kupujícím v hotovosti při převzetí zásilky, a to k rukám dopravce pověřeného dodáním zboží. Úhrada kupní ceny je podmínkou předání zboží.

c) převodem na bankovní účet – kupní cena bude uhrazena kupujícím převodem na účet e-shopu č. 107-3765410267/0100 vedeného u Komerční banky Kupní cena  musí být připsána ve prospěch uvedeného bankovního účtu nejpozději do 7-mi pracovních dnů, v opačném případě bude objednávka  automaticky stornována.

d) online platební kartou – kupní cena bude uhrazena kupujícím v momentě uskutečnění platby online platební kartou přes platební bránu Komerční banky 3D Secure (Global Payments Europe) a zboží bude odesláno následující pracovní den. Platit je možno kartami Maestro, Mastercard, Visa, Visa Electron, Diners Club International.

Pro zásilky v rámci Slovenské republiky:

Veškeré platby  pro zásilky na území Slovenské republiky musí být realizovány v měně Euro.

a) Paypal a prostřednictvím kreditní karty na Paypal -  systém Paypal nabízí možnost uhrazení kupní ceny zboží kreditní kartou (Visa, Mastercard, American Express, Diners). Pro platbu kreditní kartou na Paypal kupující může a nemusí být v systému Paypal zaregistrován.

b) převodem na bankovní účet – kupní cena bude uhrazena kupujícím převodem na eurový účet e-shopu IBAN CZ3701000001150447820267, BIC/SWIFT kód KOMBCZPPXXX vedeného u Komerční banky. Kupní cena  v eurech musí být připsána ve prospěch uvedeného bankovního účtu nejpozději do 7-mi pracovních dnů, v opačném případě bude objednávka  automaticky stornována.

c) online platební kartou – kupní cena bude uhrazena kupujícím v momentě uskutečnění platby online platební kartou přes platební bránu Komerční banky 3D Secure (Global Payments Europe) a zboží bude odesláno následující pracovní den. Platit je možno kartami Maestro, Mastercard, Visa, Visa Electron, Diners Club International.

d) Na dobírku na území Slovenské republiky nezasíláme.

4. Vrácení zboží a reklamace

Zboží lze objednat na internetových stránkách www.vipitalianfashion.com. Objednání je ve všech případech pro objednatele závazné. VIP Italian Fashion nezaručuje, že objednané zboží je v okamžiku objednání dostupné. V případě nedostupnosti zboží z objednávky nelze zajistit náhradu jiným zbožím. Každý objednatel má právo být o průběhu vyřízení objednávky informován emailem. Informace o průběhu objednávky lze získat také na emailu info@vipitalianfashion.com

Pokud objednané zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, může jej zákazník během 14-ti dnů po převzetí vrátit a zaslat jej na vlastní náklady zpět na adresu odesilatele. Tento postup je v souladu s § 53 odst. 7 občanského zákoníku.

Součástí takto vráceného zboží musí být platný prodejní doklad a originální balení.

Zboží nesmí být použité nebo poškozené.

Na zboží, které si ponecháte, se vztahuje zákonem stanovená záruční doba 2 roky.

Reklamace takto objednaného zboží se řídí platným reklamačním řádem uvedeným zde.